Визначилася переможниця US Open-2024

Перемогу святкувала спортсменка із Білорусі.

Нейтральна тенісистка з Білорусі Аріна Соболенко стала чемпіонкою US Open-2024.

У вирішальному матчі друга ракетка світу у двох сетах обіграла шостий номер рейтингу WTA американку Джесіку Пегулу.

Зустріч тривала майже дві години та завершилася з рахунком 7:5, 7:5.

Таким чином, Соболенко вперше у кар'єрі виграла US Open і здобула третій титул турніру Великого шлему після двох поспіль перемог на Australian Open.

8 серпня у фіналі чоловічого турніру US Open-2024 американець Тейлор Фріц зіграє з італійцем Янніком Сіннером.

Нагадаємо, дві українки Еліна Світоліна та Марта Костюк дійшли до третього кола турніру в одиночному розряді, а у парній сітці українська тенісистка Людмила Кіченок у парі з латвійкою Оленою Остапенко стали переможницями змагань.

Відкритий чемпіонат США – один із чотирьох турнірів Великого шлему, який проходить на кортах Нью-Йорка.

Раніше повідомлялося, що китаянка Ціньвень виграла тенісний турнір Олімпіади-2024.