Верняєв та Радівілов завоювали золоті нагороди на етапі Кубка світу

Верняєв та Радівілов завоювали золоті нагороди на етапі Кубка світу Українці виграли 5 з 6 фіналів © sport.bigmir.net
Українські гімнасти успішно виступили в Болгарії.

Олег Верняєв та Ігор Радівілов стали тріумфаторами етапу Кубка світу в Болгарії. На двох лідери української збірної завоювали п'ять золотих медалей у шести фіналах.

Верняєв взяв "золото" у вільних вправах на коні, а також на брусах. У вільних вправах українець закінчив виступи з результатом 15,400 бала, у вправах на коні набрав 15,533, а на брусах показав результат 15.833. Крім того, Верняєв завоював срібну нагороду у вправах на кільцях.

На кільцях Олег поступився тільки своєму співвітчизникові Радівілову. Верняєв завершив виступи з результатом 15,367 очка, а Радівілов набрав 15,467. Крім того, Ігор став найкращим в опорному стрибку - українець випередив представника Франції Захарі Хрімече і ізраїльтянина Андрія Медведєва.

Нагадаємо, раніше Верняєв виграв два "золота" на етапі Кубка світу в Хорватії, а Радівілов там же завоював дві бронзові нагороди.