"Валенсія" обіграла "Барселону" у фіналі Кубка Іспанії

"Валенсія" обіграла "Барселону" у фіналі Кубка Іспанії "Валенсія" втримала перемогу © twitter.com/valenciacf_en
Каталонці не зуміли оформити "золотий дубль".

В Севільї на стадіоні "Беніто Вільямарін" відбувся фінальний матч Кубка Іспанії між "Барселоною" і "Валенсією". Перемогу з рахунком 2:1 здобули "кажани".

Автором першого м'яча став нападник "Валенсії" Кевін Гамейро, який відзначився на 21-й хвилині. Ще до перерви "Валенсія" подвоїла перевагу завдяки форварду Родріго, який замкнув простріл Карлоса Солера.

На 73-й хвилині нападник "Барселони" Ліонель Мессі відіграв один м'яч, але перевести гру в овертайми каталонці не змогли.

"Валенсія" здобула Кубок Іспанії в 8-й раз в історії. У попередній раз "кажани" стали переможцями турніру в 2008 році. Лідером за кількістю титулів залишається "Барселона" - 30.

Нагадаємо, раніше в цьому місяці "Барселона" покинула Лігу чемпіонів.