В України було достатньо моментів, щоб виграти матч із Саудівською Аравією – Шевченко Матч завершився нічиєю © ФФУ
Наставник збірної України залишився незадоволений контролем гри.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував нічию в контрольному поєдинку проти Саудівської Аравії.

"Що стосується гри, то у нас було достатньо моментів, щоб виграти цей матч. Ми створили кілька гольових моментів, але в тому, що стосується контролю ігри і контролю м'яча, то я не дуже задоволений діями гравців. Навіть якщо б ми виграли, я б все одно залишився незадоволений контролем гри в нашому виконанні

Пропустили зі стандарту з тієї причини, що не дуже добре контролювали гру. Хоча я робив акцент на тому, що ми повинні діяти дуже акуратно, не втрачати своїх футболістів. Будемо розбиратися. Однак, повторюся, і в першому таймі, і в другому таймі у нас було достатньо моментів, щоб вирішити долю поєдинку на свою користь", - повідомив Шевченко.

Нагадаємо, в товариському матчі в Марбельї збірна України зіграла внічию проти команди Саудівської Аравії (1:1).

У вівторок, 27 березня, збірна України проведе ще один товариський матч проти Японії в Бельгії.

Україна – Саудівська Аравія: ключові моменти матчу.