В кінці матчу "Динамо" показало, що може грати на рівних з "Ювентусом" - Луческу

В кінці матчу Мірча Луческу © Динамо Киев от Шурика
Українська команда в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів програла італійському гранду.

Головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу поділився враженнями від матчу з "Ювентусом" (0:2) у Лізі чемпіонів.

"Перший позитивний момент - це те, що наші гравці вийшли в Лігу чемпіонів і грають з такими великими клубами, як "Ювентус", "Барселона".

Другий - це те, що більшість цих молодих хлопців, які лише недавно закінчили академію, сьогодні грали на рівних з таким іменитим суперником, з такими гравцями. Ми розраховували, що в другому таймі будемо загострювати, будемо більше ризикувати. Але, на жаль, гол на самому початку тайму зіпсував наш план. Ми дали суперникам пробити по воротах, воротар відбив м'яч прямо перед собою, і ми пропустили гол...

Кінцівка матчу була за нами. Ми діяли дуже активно, показали, що можемо грати на рівних, могли забити, грали дуже добре, інтенсивно і заслуговували забити гол. Ми вчимося, набираємося досвіду. Зрозуміло, що ми грали проти дуже досвідченого суперника. Ми два рази помилилися, і обидві помилки призвели до м'ячів. Другий гол - не закрили вчасно Куадрадо, який дуже добре навісив, а в дуелі Мората і Забарний виграли досвід і майстерність іспанця ", - заявив Луческу.

Наступний матч Ліги чемпіонів "Динамо" проведе 28 жовтня на виїзді проти угорського "Ференцвароша".

"Динамо" - "Ювентус" 0:2: ключові моменти матчу, відео голів.