В Англії впевнені, що українець Мудрик більше не зіграє за "Челсі"

Поділитися
В Англії впевнені, що українець Мудрик більше не зіграє за © EPA-EFE/Isabel Infantes
Українець уже рік залишається без футболу.

Відоме видання Goal.com виступило з невтішною заявою про майбутнє українського футболіста Михайла Мудрика в лондонському "Челсі".

"Незважаючи на деякі позитивні сигнали, реальність така, що Мудрик, ймовірно, провів свій останній офіційний матч за "Челсі". Лондонці вже фактично готуються до життя без українця: влітку клуб підписав вінгерів Джеймі Гіттенса та Алехандро Гарначо, які грають на лівому фланзі, а юний Ештевау Вільян завершив попередньо узгоджений трансфер на "Стемфорд Брідж".

Навіть номер на формі Мудрика вже передали іншому гравцеві - Коул Палмер отримав "десятку", яку раніше носив український футболіст. Усе це свідчить, що час Мудрика в "Челсі" добігає кінця, незалежно від рішення FA у його справі", - йдеться в повідомленні видання.

Нагадаємо, Михайло Мудрик перейшов у "Челсі" з "Шахтаря" в січні 2023 року за 70 мільйонів євро. З грудня 2024-го року він не виходив на поле через звинувачення в порушенні антидопінгових правил. 25-річному українському футболісту загрожує тривала дискваліфікація.

Раніше повідомлялося про те, що Мудрика покарали за їзду без прав у Лондоні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі