Усик піднявся на друге місце світового боксерського рейтингу за версією WBN

Усик піднявся на друге місце світового боксерського рейтингу за версією WBN Усик - абсолютний чемпіон світу © ТАСС
Рейтинг складено незалежно від вагової категорії.

Абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик (15-0, 11 КО) завдяки перемозі над Муратом Гассиевым (26-1, 19 КО) у фіналі WBSS піднявся на друге місце світового рейтингу незалежно від вагової категорії за версією World Boxing News.

Зазначимо, що в січні 2018 року Усик перебував на 15-му місці, а тепер українця випереджає тільки Василь Ломаченко.

10. Лео Санта Крус

Також повідомляється, що Усик піднявся з 10-го на 7-е місце незалежного комп'ютерного рейтингу BoxRec. Українець залишив позаду Ентоні Джошуа, Лео Санта Круса і Мігеля Берчельта.

Рейтинг Boxrec позбавлений людського фактора і місце в ньому вибирає комп'ютер після статистичного аналізу за допомогою спеціальних формул.

Нагадаємо, 21 липня в Москві відбувся фінальний поєдинок Всесвітньої боксерської суперсерії, в якому українець Олександр Усик (15-0, 11 КО) боксував проти росіянина Мурата Гассієва (26-1, 19 КО) і здобув перемогу одноголосним рішенням суддів.

Після цієї перемоги Усик зібрав у себе всі чотири пояси у важкій вазі за версіями WBC, WBO, IBF і WBA.

Таким чином, Олександр став лише четвертим боксером в історії, який зумів завоювати відразу чотири пояси. Крім нього таке досягнення підкорилося Джермейну Тейлору, Бернарду Хопкінсу і Теренсу Кроуфорду.

Усик став першим абсолютним чемпіоном з України і єдиним діючим абсолютним чемпіоном у професійному боксі.

Раніше повідомлялося про те, що Усик кинув виклик британському чемпіону світу Беллью.