Усе вирішили 0,05 бала: українець Середа став призером Кубка світу зі стрибків у воду

Відео
Поділитися
Усе вирішили 0,05 бала: українець Середа став призером Кубка світу зі стрибків у воду Олексій Середа © EPA-EFE/FRANCISCO GUASCO
Український спортсмен посів третє місце.

Українець Олексій Середа виграв бронзову медаль на етапі Кубка світу зі стрибків у воду, який пройшов у канадському Віндзорі.

Програму змагань закривали стрибки з 10-метрової вишки серед чоловіків.

Середа успішно виконав фінальний стрибок, який приніс йому бронзу змагань. За свою спробу він отримав 91,8 бала, що дозволило українцю випередити австралійця Кассіеля Руссо всього на 0,05 бала та посісти третє місце.

Український стрибун емоційно відреагував на свій успіх. Перші два місця посіли представники Китаю.

Переглянути цей допис до Instagram

Допис, поширення Ukrainian Diving (@ukrdiving)

Для 19-річного Олексія Середи це перша медаль у новому сезоні, а також із моменту завоювання бронзи чемпіонату світу-2024.

Раніше повідомлялося про те, що українки виграли золото Кубка світу з артистичного плавання.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі