Український гімнаст Радівілов завоював золоту медаль на етапі Кубка світу

Український гімнаст Радівілов завоював золоту медаль на етапі Кубка світу Радівілов переміг у Катарі © telegraf.dn.ua
Українцю не було рівних у вправі на кільцях.

Український гімнаст Ігор Радівілов став переможцем етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики в Досі.

Українець виграв вправу на кільцях, набравши 15,266 бали. Друге місце посів представник Туреччини Ібрагім Колак, а бронзова нагорода – у китайського спортсмена Цзоу Цзин Юань.

З перемогою гімнаста вже привітав президент України Петро Порошенко.

"Вітаю Ігоря Радівілова з золотом у вправах на кільцях на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Досі! Гордий за Ігоря і спасибі за надзвичайну перемогу для України!" - написав глава держави на своїй сторінці в Facebook.

Зазначимо, що Радівілов є бронзовим призером Олімпіади-2014 в опорному стрибку, ставав срібним призером Європейських ігор, а також вигравав "срібло" на чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу.

Раніше повідомлялося про те, що Росія пропонувала українському гимнасту Верняєву змінити громадянство.