Українські волейболісти вийшли у фінал Євроліги

Українські волейболісти вийшли у фінал Євроліги Волейболісти ведуть боротьбу за вихід у Світову лігу © Sport Arena
Збірна України в півфіналі впоралася зі Швецією.

Сьогодні, 1 липня, в Данії чоловіча збірна України з волейболу обіграла Швецію у півфіналі Євроліги і пробилася у вирішальний матч.

Шведи виграли стартовий сет і виглядали в цілому краще, але вже в другому і третьому сетах збірна України активізувалася і без проблем вийшла вперед (2:1). У четвертій партії шведи зуміли показати свою найкращу гру і таки зрівняли рахунок, після чого поєдинок перейшов на тай-брейк. Там підопічні Угіса Крастіньша таки зуміли оформити підсумкову перемогу над Швецією.

Україна - Швеція - 3:2 (23:25, 25:19, 25:16, 20:25, 18:16)

Суперником "синьо-жовтих" у фіналі стане переможець матчу Данія - Македонія. Титульний поєдинок запланований на неділю, 2 липня. Переможець отримає право зіграти у Світовій лізі наступного сезону.

Нагадаємо, раніше жіноча збірна України обіграла Іспанію в першому півфіналі Євроліги.