Українські паралімпійці посіли третє місце в медальному заліку ЧЄ з легкої атлетики

Українські паралімпійці посіли третє місце в медальному заліку ЧЄ з легкої атлетики Українцям не було рівних у легкій атлетиці © УНІАН
Україна успішно виступила на змаганнях.

Завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики серед паралімпійців. Збірна України виграла 49 медалей, з яких 19 золотих, 22 срібні та 8 бронзових.

Найбільшу кількість медалей принесли Лейля Аджаметова (2 золота, 1 срібло), Владислав Загребельний (2 золота, 1 срібло), Оксана Ботурчук (2 золота), Анастасія Москаленко (2 золота) і Ігор Цвєтов (2 золота).