Українські легкоатлетки виграли дві медалі на турнірі в Котбусі

Українські легкоатлетки виграли дві медалі на турнірі в Котбусі Магучих завоювала золото © twitter.com
Українки вдало виступили в Німеччині.

Українські вистониці Ярослава Магучих і Юлія Левченко завоювали дві медалі на міжнародному легкоатлетичному турнірі Springer-Meeting в німецькому Котбусі.

Магучих виграла золото, підкоривши висоту в 1,98 метра. Левченко посіла друге місце з результатом 1,96 метра. На третьому місці - полячка Каміла Ливчинко (1,94 метра).

Зазначимо, що вже у статусі переможниці Магучих спробувала взяти висоту в 2,02 метра, але встановити новий рекорд України і новий світовий рекорд U-20 у приміщеннях їй не вдалося.

Нагадаємо, в 2019 році Магучих виграла молодіжний чемпіонат Європи, а 30 вересня вона стала наймолодшою медалісткою в історії дорослих чемпіонатів світу, вигравши в Досі "срібло" у стрибках у висоту і двічі побивши юніорський світовий рекорд (2,02 м і 2,04 м).

Раніше повідомлялося про те, що українська легкоатлетка Магучих показала найкращий результат сезону в світі.