Українська тенісистка виграла турнір у Греції

Українська тенісистка виграла турнір у Греції Капшай стала чемпіонкою Іракліона © WTA Tennis
Вероніка Капшай завоювала титул в Іракліоні.

Українська тенісистка Вероніка Капшай стала чемпіонкою парного розряду на турнірі "7th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos", який відбувався у грецькому місті Іракліон. Призовий фонд змагань становив 10 тисяч доларів.

У фіналі Капшай в дуеті з полячкою Юлією Вахащук обіграла пару у складі француженки Естель Каскіно і іспанки Марії Мартінез: 6:2, 6:4.

Варто відзначити, що Капшай є 571-м номером світового рейтингу WTA в одиночному розряді, однак практично завжди виступає в парному. На рахунку українки вже 15 парних титулів і три одиночних чемпіонства ITF.

Нагадаємо, що 23 жовтня в кроці від виходу у фінал Кубка Кремля зупинилася Леся Цуренко, поступившись у півфіналі господарці змагань у Москві Світлані Кузнєцовій.