Українка Меркушина здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи з біатлону

Українка Меркушина здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи з біатлону Меркушина допустила один промах © biathlon.com.ua
Анастасія Меркушина стала третьою в індивідуальній гонці.

Сьогодні, 25 січня, у польському місті Душники-Здруй на чемпіонаті Європи відбулася жіноча індивідуальна гонка.

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина завоювала бронзу, допустивши один промах і програвши двом росіянкам.

Другий результат у складі української збірної показала Ірина Журавок, яка закінчила закінчила гонку на 11-му місці. Ще одна українка Ірина Бондар посіла 14-е місце.

Результат гонки:

1. Ірина Старих (Росія) – 44.25,7 (0)

2. Світлана Слєпцова (Росія) – 1.03,8 (1)

3. Анастасія Меркушина (Україна) – 1.05,0 (1)

11. Юлія Журавок (Україна) – 3.34,1 (1)...

14. Яна Бондар (Україна) – 4.31,7 (4)

Нагадаємо, кращий результат для України в поточному сезоні показали дівчата, яким вдалося посісти третє місце в жіночій естафеті на етапі Кубка світу в Поклюці.

У чоловіків найкращим є Сергій Семенов, який зумів здобути третє місце в індивідуальній гонці в Антхольці.