Українка Джима стала дев'ятою в гонці переслідування Естерсунда

Українка Джима стала дев'ятою в гонці переслідування Естерсунда Джима показала найкращий результат з українок © biathlon.com.ua
Інші українки фінішували за межами топ-20.

У шведському Естерсунді відбулася жіноча гонка переслідування нового сезону Кубка світу з біатлону. Перемогу здобула чешка Габріела Коукалова, яка зробила лише одну помилку на третьому вогневому рубежі і вперше в цьому році стала першою. Її головною суперницею по ходу всієї гонки була Кайса макарайнен, яка в підсумку стала п'ятою через два кола штрафу.

Другою закінчила гонку лідер загального заліку Лаура Дальмайєр, а в трійку увійшла італійка Доротея Вірер - остання стартувала 19-ю і за рахунок чистої стрільби зуміла здобути вражаючий результат.

Найкращою серед українок стала Юлія Джима, яка відіграла 12 позицій і стала дев'ятою з двома промахами на другій стрільбі. Поліпшити свої результати на шість позицій вдалося Олені Підгрушній і Яні Бондар, а ось Ірина Варвінець провалила гонку, фінішувавши лише 52-ю.