Українка Беломоіна виграла чемпіонат Європи з маунтінбайку

Українка Беломоіна виграла чемпіонат Європи з маунтінбайку Беломоіна фінішувала з відривом у декілька хвилин © Tribuna.com
Велогонщиця з Луцька стала найкращою в Італії.

Українська велогонщица Яна Беломоіна виграла чемпіонат Європи з маунтінбайку, який проходив в Італії.

24-річна спортсменка випередила найближчу суперницю Лінду Індерганд з Швейцарії на 3 хвилини 25 секунд. Бронзову медаль здобула норвежка Гун-Ріта Дахле, яка програла лідеру 4 хвилини 8 секунд.

Варто відзначити, що в поточному сезоні Беломоіна також завоювала три медалі на етапах Кубка світу, а також перемагала на Gold Trophy в Штрасберзі і на перегонах вищої категорії в австрійському Обертрауні.

Раніше повідомлялося, що британський велогонщик Роберт Міллар змінив стать в 58 років.