Україна завоювала п'ять нагород на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Україна завоювала п'ять нагород на чемпіонаті Європи з легкої атлетики Повх принесла Україні єдине "срібло" © Tribuna.com
Українська команда залишилася без золотих медалей.

У Белграді завершився зимовий чемпіонат Європи з легкої атлетики, на якому збірна України завоювала п'ять медалей.

Найкращий результат серез українців показала Олеся Повх, яка завоювала "серебро" в забігу на 60 метрів. Бронзові медалі здобули Сергій Нікіфоров (стрибки у довжину), Юлія Левченко (стрибки у висоту) і Марина Килипко (стрибки з жердиною), а також українська команда у складі Ольги Бібік, Тетяни Мельник, Анастасії Бризгіної та Ольги Ляхової в забігу 4 по 400 метрів.

Таким чином, українці здобули п'ять нагород, що є п'ятим результатом в медальному заліку, але відсутність золотих медалей відсунула Україну на 16-те місце.

Белград-2017. Медальний залік:

Tribuna.com

Нагадаємо, раніше український гімнаст Олег Верняєв зайняв друге місце у багатоборстві на міжнародних змаганнях у США.