Україна вперше за десять років залишилася без медалей на чемпіонаті світу з дзюдо

Україна вперше за десять років залишилася без медалей на чемпіонаті світу з дзюдо Україна провалила чемпіонат світу з дзюдо © Sport Arena
Українці залишилися без медалей в Угорщині.

Збірна України з дзюдо не зуміла виграти жодної медалі на чемпіонаті світу, який завершився в Будапешті.

Українці показали найгірший результат з 2007 року, коли також не виграли ні однієї медалі.

Краще за всіх виступив Георгій Зантарая у ваговій категорії до 66 кг. Він посів 5-е місце, програвши у матчі за "бронзу".

Більше ніхто з представників України не зумів потрапити навіть у вісімку найкращих.

Перше місце на чемпіонаті зайняла Японія, яка виграла 8 з 15 можливих золотих медалей. Друге місце посіла Франція, здобувши дві золоті медалі. Третє місце – Бразилія, з одним золотом.

Раніше українські дзюдоїсти виграли чемпіонат Європи.