Україна розгромила М'янму на молодіжному чемпіонаті світу

Україна розгромила М'янму на молодіжному чемпіонаті світу Українці відправили у ворота М'янми шість м'ячів © fifa.com
Збірна України U-20 успішно провела свій другий матч на світовій футбольній першості.

Підопічні Олександра Петракова у другому таймі зломили опір М'янми, забивши у ворота азіатів шість голів за 26 хвилин. Рахунок міг бути і більшим, але на 75-й хвилині Полегенько не реалізував пенальті.

Після цієї перемоги українці як мінімум тимчасово очолили турнірну таблицю своєї групи - збірні Нової Зеландії та США свій матч другого кола ще не зіграли.

"Дуже задоволений грою і результатом. Ще до матчу планував випустити Лучкевича після перерви, так як нам не вистачало швидкості. І він дійсно покращив гру команди. Ми упустили свої моменти в першому таймі, але все змінилося після перерви", - сказав після гри Олександр Петраков. А головний тренер збірної М'янми Герд Цайзе підкреслив: "Європейські команди грають в іншій лізі. Нам явно не вистачає досвіду. Потрібно бути реалістами: вечірка закінчилася".

М'янма U-20 - Україна U-20 - 0:6.
Голи: Яремчук (51), Лучкевич (54), Коваленко (57), Соболь (68), Бесєдін (71), Коваленко (77).
Україна U-20: Сарнавський, Полегенько, Качараба, Бурда, Соболь, Татарков (Лучкевич, 46), Чумак (Ткачук, 73), Кабаєв, Коваленко, Бесєдін, Яремчук (Габелок, 62).
Головний тренер: Олександр Петраков.

Нагадаємо, в першому колі Україна зіграла внічию з господарями турніру, збірною Нової Зеландії (0:0). Останній матч групового етапу наша збірна проведе п'ятого червня проти збірної США.

Відзначимо, що в плей-офф чемпіонату виходять по дві кращі команди з кожної групи, а також чотири найкращі команди з тих, що зайняли треті місця.