Україна мінімально обіграла Фінляндію в Одесі

Україна мінімально обіграла Фінляндію в Одесі Кравець став автором переможного гола © ФФУ
Підопічні Андрія Шевченка здобули другу перемогу поспіль.

В Одесі відбувся матч відбору на чемпіонат світу 2018 року, в якому збірна України приймала Фінляндію. Долю поєдинку вирішила атака у виконанні Коноплянки і Кравця.

Раніше Хорватія і Туреччина здобули перемоги, тому підопічні Шевченка зобов'язані були перемагати, щоб не відпускати далеко конкурентів. З перших хвилин господарі поля почали підтверджувати статус фаворитів зустрічі, постійно чинячи тиск на фінських захисників. Практично відразу Кравець був близький до голу, але пробив у штангу після навісу від Бутка. Але вже з другої спроби форвард "Гранади" таки вивів Україну вперед - Коноплянка прорвався по лівому флангу і прострілив на дальню штангу, де Кравець пробив у дотик - 1:0.

Найреальніший шанс відігратися до перерви був у Пуккі, який вийшов один на один з П'ятовим після помилки Кучера, але переграти голкіпера не зумів.

У другому таймі підопічні Шевченка продовжили тиснути на ворота суперника, а на 61-й хвилині у Фінляндії був свій момент забити - Лод увійшов у штрафну і пробив, а П'ятов відбив м'яч перед собою - Маркканен з двох метрів розстрілював ворота, але пробив мимо. В одному з епізодів подвоювати перевагу українців міг Коноплянка, але потужний удар півзахисника "Шальке" відбив воротар. Наприкінці зустрічі за національну команду дебютував 18-річний півзахисник "Динамо" Віктор Циганков, але рахунок на табло в результаті зберігся.

Україна - Фінляндія - 1:0
Гол: Кравець, 25

Україна: П'ятов, Бутко, Кучер, Ракицький, Соболь, Степаненко, Ярмоленко, Зінченко (Ротань, 67), Коваленко (Шахов, 89), Коноплянка (Циганков, 83), Кравець

Фінляндія: Градєцкі, Арківуо, Вяльсянен (Саксела, 83), Араюурі, Тойвио, Райтала, Рінг (Маркканен, 46), Маттіла, Хальсті (Лам, 63), Лод, Пуккі

Попередження: Кравець, Ракицький, Зінченко, Соболь - Лам

Таким чином, після чотирьох турів збірна України вийшла на друге місце в групі I, відстаючи від Хорватії на два очки.