Україна - Хорватія: найкращі фото матчу

Фото
Українці не змогли вийти на чемпіонат світу.

Вчора, 9 жовтня, в Києві збірна України програла Хорватії (0:2), завершивши свої виступи у відборі на ЧС-2018.

Перший тайм пройшов c мінімальною перевагою команди Шевченка. Українці різноманітно атакували і кілька разів могли виходити вперед.

Однак після перерви хорвати активізувалися і зуміли реалізувати два гольових моменти - дубль на свій рахунок записав Крамаріч. Після пропущених м'ячів господарі поля опустили руки і вже фактично не боролися за результат.

Таким чином, збірна України посіла третє місце в групі і не зуміла пробитися на ЧС-2018 в Росії, пропустивши вперед Ісландію і Хорватію.

Україна - Хорватія: ключові моменти матчу, відео голів.