Українці Циганков та Довбик провели результативний матч за "Жирону" у чемпіонаті Іспанії

Українці Циганков та Довбик провели результативний матч за Віктор Циганков © Girona FC
Команда здобула перемогу на виїзді.

Футболісти збірної України Віктор Циганков та Артем Довбік допомогли "Жироні" здобути перемогу в матчі п'ятого туру чемпіонату Іспанії.

Підопічні Пако Лопеса на виїзді зустрічалися з "Гранадою" та перемогли з рахунком 4:2.

На 22-й хвилині рахунок у грі відкрив Циганков, який прийняв пас від партнера, змістився в центр і завдав прицільного удару з лінії штрафного майданчика суперника.

Довбик також вийшов у стартовому складі, а на 34-й хвилині після подачі зі штрафного відзначився гольовим пасом, скинувши м'яч головою на Давіда Лопеса.

"Гранада" – "Жирона" – 2:4

Голи: Узуні, 63, Боє, 85 – Циганков, 22, Савіо, 31, Лопес, 34, Коуту, 89

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

Після п'яти турів "Жирона" набрала 13 очок і посідає третє місце у турнірній таблиці Ла Ліги – клуб українців випереджають лише "Реал" та "Барселона".

Нагадаємо, Артем Довбик перейшов до "Жирони" 6 серпня з "Дніпра-1" і підписав контракт до 2028 року. Віктор Циганков виступає за іспанську команду з січня після трансферу з київського "Динамо".

Раніше повідомлялося про те, що "Жирона" підписала ще одного українця.