Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 30 липня

Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 30 липня Українські шпажисти є віце-чемпіонами світу © НОК України
Українські атлети продовжують боротьбу за медалі.

У п'ятницю, 30 липня, на Олімпіаді в Токіо відбулися чергові медальні змагання.

В цей день було розіграно 21 комплект медалей, а українські олімпійці змагалися за нагороди у трьох дисциплінах.

Розклад медальних змагань за участю українців:

Кульова стрільба. Жінки. Стрільба з пістолета з 25 м.

Українка Олена Костевич провалила другу кваліфікацію, не зумівши потрапити в топ-8.

Медалі

1. Віталіна Бацарашкіна (Росія)

2. Мін Чон Кім (Південна Корея)

3. Цзяжуйсюань Сяо (Китай)

Фехтування. Чоловіки. Командний турнір в шпазі.

Ігор Рейзлін, Богдан Нікішин, Роман Свичкар і Анатолій Герей в чвертьфіналі майже годину наполегливо боролися з представниками Китаю, але поступилися з рахунком - 35:45.

Медалі:

1. Японія

2. ОКР (Росія)

3. Південна Корея

Дзюдо. Жінки. 78 кг.

В 1/8 фіналу 26-річна українка Єлизавета Каланіна зазнала поразки від Кайрі Саіт (іппон) і завершила змагання.

МедалІ:

1. Акіра Соне (Японія)

2. Ідаліс Ортіс (Куба)

3. Ірина Кіндзерська (Азербайджан) і Ромен Дико (Франція)

Дзюдо. Чоловіки. 1/8 фіналу.

Українець Яків Хаммо дійшов до чвертьфіналу, де в тяжкому поєдинку поступився японцю Харасаві, далі у втішному турнірі переміг узбека Бекмурода Олтібоєва, а в поєдинку за бронзу програв росіянину Тамерлану Башаєву.

Медалі:

1. Лукаш Крпалек (Чехія)

2. Гурам Тушишвілі (Грузія)

3. Тамерлан Башаєв (ОКР) і Тедді Рінер (Франція).

Український плавець Михайло Романчук з найкращим часом виграв півфінал на своїй коронній дистанції 1500 метрів вільним стилем. У фіналі виступить і ще один українець Сергій Фролов, який також кваліфікувався у вирішальний заплив.

Українська боксерка Анна Лисенко програла в 1/4 фіналу. Українка одноголосним рішенням суддів поступилася чинній чемпіонці світу з Туреччини Бусеназ Сурменелі.

Один з найкращих легкоатлетів України Андрій Проценко в кваліфікації не зумів подолати позначку в 2.28 м і залишився за бортом фінальних змагань у стрибках в висоту.

Нагадаємо, що в активі збірної України вже чотири бронзові нагороди Олімпіади-2020, які завоювали Дарина Білодід (дзюдо), Ігор Рейзлін (фехтування), дует Олена Костевич/Олег Омельчук (стрільба) і Михайло Романчук (плавання).

Раніше повідомлялося про те, що трьох українських легкоатлетів усунули від Олімпіади в Токіо.