Українці на Олімпіаді в Парижі: розклад та всі результати дня 3 серпня (оновлюється) © НОК України
Українські олімпійці продовжують боротьбу за медалі

У суботу, 3 серпня, відбудуться чергові змагання на літній Олімпіаді-2024 у Парижі за участю українських спортсменів.

Здобути медаль постарається жіноча команда з фехтування на шаблі на чолі з Ольгою Харлан. Також за нагороду у потрійному стрибку побореться легкоатлетка Марина Бех-Романчук.

Розклад та результати медальних змагань за участю українців.

12:00. Велоспорт. Чоловіки. Групові гонки. Анатолій Будяк.

14.00. Фехтування. Жінки. Командний турнір у шаблі. Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Юлія Бакастова.

16:30. Спортивна гімнастика. Чоловіки. Вільні вправи. Ілля Ковтун.

18:16. Спортивна гімнастика. Чоловіки. Вправи на коні. Олег Верняєв.

21:20. Легка атлетика. Жінки. Потрійний стрибок. Марина Бех-Романчук.

Розклад та результати кваліфікаційних змагань за участю українців

10:00. Стрільба. Скіт. Жінки. Ірина Маловичко.

12:30. Плавання. Чоловіки. 1500 м вільним стилем. Михайло Романчук

16:30. Веслувальний слалом. Жінки. Екстрім-слалом. Вікторія Ус.

Нагадаємо, Україна має вже дві медалі у Франції. Бронзу у фехтуванні на шаблях виграла Ольга Харлан, а срібним призером у стрільбі став Сергій Куліш.

Раніше повідомлялося, що українська легкоатлетка Магучих впевнено пройшла у фінал Олімпіади-2024.