Українці на Олімпіаді у Пекіні: результати дня 6 лютого

Українці на Олімпіаді у Пекіні: результати дня 6 лютого Виступ Ковбаснюка перенесено на 7 лютого © НОК України
Українські олімпійці продовжують виступати на зимових Іграх.

У неділю, 6 лютого, пройшов розіграш чергових медалей на зимовій Олімпіаді-2022 у Пекіні.

Усього було розіграно 7 комплектів медалей у семи видах спорту. Україна була представлена у гірськолижному спорті, лижних гонках, санному спорті і стрибках із трампліну.

Розклад змагань за участю українців:

3:30. Фігурне катання. Коротка програма. Анастасія Шаботова посіла сьоме місце, а збірна України набрала чотири бали та не зможе продовжити боротьбу у довільній програмі.

5:00. Гірськолижний спорт. Чоловіки. Україну представить Іван Ковбаснюк. Змагання перенесені на 7 лютого через погані погодні умови.

9:00. Лижні гонки. Чоловіки. Скіатлон, 2x15 км. Українці Руслан Перехода та Олексій Красовський стали круговими та завершили змагання достроково.

Медалі:

1. Олександр Большунов (ОКР) - 1:16.09,8

2. Денис Спіцов (ОКР) - 1.11,0

3. Ійво Нісканен (Фінляндія) - 2.00,2

13:00. Стрибки з трампліну. Чоловіки. Трамплін HS-109. Фінал. Євген Марусяк за підсумками кваліфікації вийшов у перший раунд, але скористатися шансом пробитися у фінал йому не вдалося.

Українець стрибнув на 91,5 метра з оцінкою 97,4 бала, посівши 47-ме місце з 50-ти учасників.

13:30. Санний спорт. Чоловіки. Одномісні сани. Антон Дукач та Андрій Мандзій завершили індивідуальні виступи, не зумівши пробитися у фінал. Дукач став 22-м, а Мандзій - 27-м, тоді як у вирішальний заїзд проходить лише топ-20 учасників.

Медалі:

1. Йоханнес Людвіг (Німеччина)

2. Вольфганг Кіндль (Австрія)

3. Домінік Фішналлер (Італія)

Нагадаємо, що Україну в Пекіні представляють 45 спортсменів, які виступатимуть у 12 дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні,, фристайлі та шорт-треку.

Раніше повідомлялося про те, що двоє українців на великій швидкості випали із саней на Олімпіаді-2022.