Українці Кравець і Гармаш відзначилися голами в матчі чемпіонату Туреччини

Українці Кравець і Гармаш відзначилися голами в матчі чемпіонату Туреччини Команда Гармаша перемогла
"Різеспор" зустрічався з "Кайсеріспором".

У 31-му турі чемпіонату Туреччини "Різеспор" обіграв "Кайсеріспор", українські футболісти Денис Гармаш та Артем Кравець забили по голу, передає Tribuna.com.

Форвард "Кайсеріспора" Артем Кравець провів повний матч і забив на 87-й хвилині з пенальті, зробивши рахунок 2:1. Для Кравця цей гол став сьомим в сезоні турецької Суперліги.

Півзахисник "Різеспора" Денис Гармаш вийшов на заміну на 71-й хвилині, а на 92-й зрівняв рахунок - 2:2. Українець забив свій третій м'яч за сезон.

"Різеспор" в підсумку переміг з рахунком 3: 2.

Раніше повідомлялося про те, що Кравець забив гол у ворота "Бешикташа".