Український гімнаст Ковтун завоював історичну медаль на чемпіонаті світу

Український гімнаст Ковтун завоював історичну медаль на чемпіонаті світу © FIG
Українець виграв срібло.

Українець Ілля Ковтун завоював срібло у фіналі чемпіонату світу зі спортивної гімнастики у багатоборстві.

20-річний гімнаст у кваліфікації став 19-м, а у фінальному раунді набрав 84 998 балів і став другим. Золото отримав представник Японії Даїки Хашимото, а бронза дісталася Фредеріку Річарду зі США.

Це перша нагорода України на ЧС-2023 зі спортивної гімнастики в Антверпені та найкращий результат України на чемпіонатах світу з багатоборства.

Ковтун став першим українцем, який зміг виграти більше однієї медалі у багатоборстві на чемпіонатах світу зі спортивної гімнастики. У 2021 році Ковтун завоював бронзу.

Змагання у Бельгії відбуваються з 30 вересня по 18 жовтня. Ковтун також виступить у фіналі на паралельних брусах, що пройде 8 жовтня.

Раніше повідомлялося про те, що Фінляндія та Естонія знялися з ЧС з гімнастики через участь росіян.