Український футболіст Безус став героєм матчу чемпіонату Бельгії

Український футболіст Безус став героєм матчу чемпіонату Бельгії Безус вивів "Гент" у Лігу конференцій © twitter.com/KAAGent
Півзахисник допоміг "Генту" здобути перемогу.

Український півзахисник "Гента" Роман Безус у матчі чемпіонату Бельгії проти "Мехелена" став автором забитого гола і результативної передачі.

Команда українця здобула перемогу з рахунком 2:1. на 57-й хвилині Безус забив гол, а через десять хвилин віддав результативний пас на партнера.

Ця перемога дозволила "Генту" пробитися в Лігу конференцій - новий єврокубок, який стартує в новому сезоні.

Всього на рахунку Романа Безуса 7 голів і 5 гольових передач в 28 матчах за "Гент" у чемпіонаті Бельгії.

Відео голу Безуса

Відео асисту Безуса

Варто зазначити, що форвард збірної України Роман Яремчук не зміг дограти поєдинок за "Гент" і був замінений через травму.

Раніше повідомлялося про те, що український форвард Яремчук забив 20-й гол за сезон у чемпіонаті Бельгії.