Українські легкоатлетки зайняли весь п'єдестал на турнірі в Німеччині

Українські легкоатлетки зайняли весь п'єдестал на турнірі в Німеччині Левченко посіла перше місце © XSport.ua
Українки вдало виступили на черговому турнірі.

Українські легкоатлетки Юлія Левченко, Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко зайняли весь п'єдестал на турнірі в Дессау (Німеччина), повідомляє Sport Arena.

Найкращий результат в секторі для стрибків у висоту показала 22-річна Левченко, яка подолала позначку 1,96. Магучіх поступилася їй лише в кількості спроб, хоча взяла ту ж висоту. Третє місце у Геращенко (1,90).

Відзначимо, що також в Дессау українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук посіла друге місце.

Легкоатлетка здобула срібло з результатом в 6,85 метра. Переможцем змагань стала представниця Німеччини Маланка Мігамбо - її результат склав 7,03 метра.

Бронзова нагорода - в активі білоруски Анастасії Мірончік-Іванової (6,72 метра).

Раніше повідомлялося про те, що українські легкоатлетки стали найкращими на етапі Діамантової ліги.