Українські біатлоністи провалили перегони на етапі Кубка світу у Франції

Українські біатлоністи провалили перегони на етапі Кубка світу у Франції Блашко фінішувала двадцятою © Оксана Гаранец
Тільки Дарія Блашко змогла потрапити до топ-20.

18 грудня в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону в Ансі (Франція) відбулися жіночі та чоловічі перегони переслідування.

У чоловіків Артем Тищенко допустив 2 промахи та фінішував на 51-й позиції. Тарас Лесюк припустився 5 помилок на стрільбі та фінішував на 59-му, передостанньому місці. Перемогу у гонці здобув француз Кентен Фійон-Майє.

У жінок Дар'я Блашко, допустивши лише один промах, змогла фінішувати 20-ою, Олена Білосюк стала 26-ю. Юлія Джима мала проблеми зі стріляниною та не фінішувала, знявшись після третього вогневого рубежу. Перемогла у гонці шведка Ельвіра Оберг.

Нагадаємо, у минулому розіграші Кубка світу з біатлону Україна здобула дві срібні медалі, які в індивідуальній гонці та спринті здобула Юлія Джима.

Також Україна здобула бронзову медаль у жіночій естафеті на чемпіонаті світу, а в індивідуальних перегонах чемпіонату Європи золото виграв Артем Пріма, а Анастасія Меркушина стала другою. У новому сезоні Україна поки що медалей не завойовувала.

Раніше повідомлялося про те, що Україна потрапила до топ-5 жіночої естафети на етапі Кубка світу з біатлону в Австрії.