Українська тенісистка обіграла переможницю Вімблдону на турнірі в Австралії

Українська тенісистка обіграла переможницю Вімблдону на турнірі в Австралії Костюк пробилася до чвертьфіналу © btu.org.ua
Українка здобула знакову перемогу.

Українська тенісистка Марта Костюк (№69 WTA) обіграла представницю Казахстану Олену Рибакіну (№21 WTA) у другому колі турніру WTA 500 в австралійській Аделаїді.

Матч тривав 2 години 23 хвилини і завершився з рахунком – 6:7, 6:2, 6:3. За цей час Костюк 5 разів подала навиліт, припустилася 3 подвійних помилок і реалізувала 4/9 брейк-поінтів.

У чвертьфіналі Костюк зіграє з переможницею матчу Онс Жабер (WTA 2) із Тунісу та румунки Сорани Кирсті (WTA 45).

Зазначимо, що Рибакіна – уродженка Москви, а до 2018 року вона представляла Росію.

Влітку 23-річна Рибакіна перемогла у фіналі Вімблдону Онс Жабер і стала наймолодшою чемпіонкою Вімблдону в одиночному розряді з 2011 року.

Раніше повідомлялося про те, що українська тенісистка виграла другий парний турнір WTA у сезоні.