Українська легкоатлетка Магучіх зі світовим рекордом сезону виграла турнір у Німеччині Ярослава Магучіх © Getty Images
Українці не було рівних у Котбусі.

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою турніру International Jump Meeting Cottbus у німецькому Котбусі.

Магучіх посіла перше місце у стрибках у висоту, зумівши взяти планку 204 сантиметри з другої спроби. Це рекорд сезону, що стартував у світі.

Для Ярослави це повторення третього найкращого результату в кар'єрі, її особистим рекордом у приміщенні залишається висота 206 см. При цьому українка втретє стала чемпіонкою турніру у Котбусі.

Конкуренток у Магучіх не було. Другою стала німкеня Імке Оннен з результатом 194 см, а литовка Айріне Пальшите замкнула топ-3, підкоривши висоту 186 см.

22-річна Ярослава Магучіх минулого року виграла всі престижні старти. Вона стала чемпіонкою світу на відкритому повітрі, чемпіонкою Європи у приміщенні, а також здобула золото Європейських ігор та виграла фінал Діамантової ліги.

Раніше НОК визнав Ярославу Магучіх найкращою спортсменкою України за підсумками 2023 року.