Українська каноїстка Бабак стала семиразовою чемпіонкою світу з веслувального марафону

Українська каноїстка Бабак стала семиразовою чемпіонкою світу з веслувального марафону Бабак виграла сьоме золото ЧС у кар'єрі © International Canoe Federation
Українка здобула золото у Португалії.

Українська каноїстка Людмила Бабак виграла чемпіонат світу з веслувального марафону.

Змагання відбуваються у португальському Понте-де-Ліма.

Бабак посіла перше місце в каное-одиночці на довгій дистанції (15,4 км), показавши час 1:25:49.80. До топ-3 увійшли Софія Кісбан (1:27:40,44) з Угорщини та британка Бетані Гілл (1:28:28,80), а ще одна українка Олена Циганкова (1:30:00,86) стала четвертою.

Для Бабак це вже сьома золота медаль чемпіонату світу з марафону у кар'єрі. Також вона є шестиразовою чемпіонкою Європи.

Раніше повідомлялося про те, що українка Людмила Лузан виграла два золота чемпіонату світу-2022 з веслування.