Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції

Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції © Ukrainian synchronized swimming / Facebook
Збірна України успішно виступила у Монпельє.

Збірна України виграла друге золото на етапі Кубка світу з артистичного плавання у французькому Монпельє.

Українки стали найкращими в акробатичній програмі. Команду представляли Марта Фєдіна, Марина та Владислава Алексієви, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова та Валерія Тищенко.

Українки набрали 260,2750 бала та випередили збірні США (252,0000) та Китаю (247,0583).

(фото – Ukrainian synchronized swimming)

Для збірної України це вже третя медаль на турнірі у Монпельє. Раніше у соло технічної програми срібло виграла Марта Фєдіна, а сестри Алексієви стали чемпіонками серед дуетів у довільній програмі.

Раніше відома українська синхроністка розповіла про початок війни у Харкові.