Українка Лузан вчетверте стала чемпіонкою світу з веслування

Українка Лузан вчетверте стала чемпіонкою світу з веслування © НОК України
Прославлена українська спортсменка знову виграла золото ЧС.

Українка Людмила Лузан здобула золото чемпіонату світу з веслування, який проходить в Узбекистані.

Українська каноїстка перемогла у одиначці на дистанції 500 м, випередивши Марію Маїльярд (Чилі) та Марію Бровкову (Казахстан). Це її четвертий титул чемпіонки світу.

Також чемпіонкою світу стала ще одна українка Людмила Кукліновська. Вона фінішувала першою в каяку-одиночці на дистанції 200 м.

Ще одну медаль змагань Україні принесли весляри Юрій Вандюк та Павло Борсук, які у байдарці-двійці фінішували третіми.

27-річна Лузан є зірковою українською спортсменкою, на рахунку якої безліч світових та європейських нагород.

Також на рахунку Лузан три нагороди олімпійських Ігор – два срібла та одна бронза.

На церемонії закриття Ігор-2024 у Парижі Лузан разом із борцем Насібовим пронесла прапор України.

Раніше повідомлялося про те, що Лузан здобула друге золото Кубка світу з веслування.