Українка Ломачинська здобула три медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Українка Ломачинська здобула три медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики Ломачинська стала другою у двоборстві (фото - uwf.net.ua)
Спортсменка здобула повний комплект нагород.

Українка Ангеліна Ломачинська успішно виступила на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, що проходить у албанській Тирані.

Українка боролася у ваговій категорії до 49 кг і зуміла завоювати одразу три нагороди. У ривку Ломачинська видобула мале золото з результатом 80 кг, а в поштовху - малу бронзу (87 кг).

У сумі двоборства українська важкоатлетка з результатом 167 кг посіла друге місце та виграла срібло. Чемпіонкою стала італійка Джулія Імперіо - 171 кг.

(фото – facebook.com/uwf.net.ua)

Це перші медалі збірної України на ЧЄ в Албанії. На турнірі українську команду представляють 18 спортсменів.

Раніше повідомлялося про те, що українка Рикун з рекордом виграла чемпіонат світу з пауерліфтингу.