Українка Черкасова завоювала бронзову медаль Олімпіади у вільній боротьбі

Українка Черкасова завоювала бронзову медаль Олімпіади у вільній боротьбі Черкасова виграла бронзовий фінал © МОК
Українська спортсменка здобула впевнену перемогу.

На Олімпіаді в Токіо відбувся бронзовий фінал у вільній боротьбі у жінок у ваговій категорії до 68 кг - в ньому виступила українка Алла Черкасова.

Суперницею українки була японська чемпіонка Ріо-2016 Сара Досьо.

Черкасова перемогла, поклавши суперницю на лопатки (туше - прим.), та принесла Україні бронзову медаль.

У півфіналі Алла програла чемпіонці світу Тамірі Менса з США, яка в підсумку завоювала золоту медаль Токіо.

Варто відзначити, що Алла Черкасова є чемпіонкою світу-2018, а також чемпіонкою Європи-2019. Крім того, на її рахунку бронзові та срібні медалі інших континентальних і світових турнірів.

Для української збірної в Токіо це вже шоста бронзова нагорода. Також в активі українців одне срібло.

Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дні 3 серпня.