Українець Свічкар став чемпіоном Європи з фехтування

Відео
Поділитися
Український спортсмен виграв континентальну першість.

Український шпажист Роман Свічкар став чемпіоном Європи з фехтування.

У фіналі з фехтування на шпагах 31-річний харків'янин переміг представника Італії Галассі Маттео з рахунком 15:11.

У півфіналі українець виявився сильнішим за віцечемпіона Токіо-2020 і чемпіона Парижа-2024 Гергея Шіклоші з Угорщини, а у чвертьфіналі розібрався з бронзовим призером ЧЄ-2022 Алексісом Баярдом зі Швейцарії.

Ця медаль стала першою для України на ЧЄ-2025, а другу нагороду країні принесла шаблістка Аліна Комащук, яка завоювала срібло.

Чемпіонат проходить в італійській Генуї з 14 по 19 червня.

Раніше повідомлялося про те, що міжнародна федерація фехтування допустила росіян до участі в командних змаганнях.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі