Українець Шахов забив дебютний гол за "Лечче" в Серії А

Українець Шахов забив дебютний гол за Шахов точно пробив в кут після прострілу
Гол українця не допоміг його команді набрати очки.

Український півзахисник "Лечче" Євген Шахов забив у матчі 33-го туру італійської Серії А проти "Фіорентини" (1:3).

Він вийшов на 72-й хвилині на заміну за рахунку 0:3, скоротивши відставання на 88-й хвилині. Відзначимо, що це дебютний гол українця за італійську команду.

"Лечче" після 33-х турів чемпіонату Італії перебуває на 18-й позиції, в активі команди 29 очок.

Нагадаємо, 29-річний Шахов в Україні відомий за виступами за "Арсенал" і "Дніпро", також українець був гравцем грецького ПАОКа.

Раніше повідомлялося про те, що Малиновський забив гол і віддав дві передачі в матчі чемпіонату Італії.