Українець Малиновський забив гол "Ромі" в чемпіонаті Італії

Українець Малиновський забив гол Малиновський провів на полі 59 хвилин © Atalanta B.C
Український футболіст продовжує забивати в Італії.

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився голом у матчі 32-го туру Серії А з "Ромою" (1:1).

Малиновський вийшов в стартовому складі, а на 26-й хвилині відкрив рахунок в матчі, замкнувши передачу з флангу.

Тепер на рахунку 27-річного українця 3 забиті м'ячі і 5 результативних передач в 5 останніх матчах чемпіонату Італії.

У нинішньому в сезоні італійського чемпіонату хавбек забив 5 голів і зробив 8 асистів в 30 зустрічах.

Також цей гол став 15-м для хавбека в 80 матчах за клуб. Крім того, за цей час він зробив 15 асистів.

Раніше повідомлялося про те, що Малиновський визнаний найкращим гравцем топ-5 ліг Європи за місяць.