Українець Малиновський забив гол "Ювентусу" і став найкращим гравцем матчу

Відео
Українець Малиновський забив гол Малиновський вийшов на заміну © Atalanta B.C
Український футболіст допоміг своїй команді здобути нічию.

Український хавбек "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився голом у ворота "Ювентуса" (2:2) в 32-му турі Серії А.

Малиновський вийшов на заміну на 68-й хвилині зустрічі, а через 12 хвилин вивів "Аталанту" вперед. Українець відзначився влучним дальнім ударом в ближній кут з правої ноги.

Малиновський отримав найкращу оцінку (7.7) в складі обох команд за версією Whoscored.

Українець зробив 21 торкання до м'яча, зробив 10 точних передач (100%), завдав 3 удари по воротах - 1 у ворота, зробив 1 перехоплення, виграв 5 з 8 єдиноборств, двічі втрачав м'яч.

Відзначимо, що українець в третій зустрічі за "Аталанту" поспіль відзначається результативною дією. Раніше 27-річний футболіст заробив пенальті, яке принесло перемогу над "Кальярі" (1:0), а також відзначився гольовою передачею в поєдинку проти "Сампдорії" (2:0).

Нагадаємо, Малиновський перейшов в "Аталанту" влітку минулого року з бельгійського "Генка". У нинішньому сезоні футболіст забив 7 голів і зробив 4 ассисти в 37 матчах за свій новий клуб.

Раніше повідомлялося про те, що українець Малиновський увійшов до збірної туру італійської Серії А.