Українець Малиновський відзначився другим голом за сезон у чемпіонаті Італії

Українець Малиновський відзначився другим голом за сезон у чемпіонаті Італії Малиновський забив гол дальнім ударом © Atalanta B.C
Гравець вразив ворота "Удінезе".

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський дальнім ударом забив гол у матчі дев'ятого туру Серії А з "Удінезе".

Малиновський вийшов у стартовому складі і забив на 56-й хвилині дальнім ударом. Команда українця вела в рахунку 1:0, але в доданий час упустила перемогу - 1:1.

Для українця це другий гол у поточному сезоні чемпіонату Італії. Відео забитого м'яча є за посиланням.

За версією порталу Whoscored Малиновський став найкращим гравцем матчу з оцінкою 7,6 бала.

При цьому з моменту дебюту в Серії А в сезоні-2019/20 він записав на свій рахунок вже 11-й результативний удар з-за меж штрафного. За цим показником Малиновський поступається тільки Ліонелю Мессі, в активі якого 17 голів за цей же період.

Раніше повідомлялося про те, що українець Коваленко став героєм матчу чемпіонату Італії.