Українець Лень допоміг "Вашингтону" здобути перемогу в матчі НБА

Українець Лень допоміг Лень зустрівся зі своєю колишньою командою © nba.com
Центровий провів вдалий матч за океаном.

Український баскетболіст Олексій Лень провів черговий результативний матч за "Вашингтон" в НБА.

Команда українця зустрічалася з "Торонто" і здобула перемогу в овертаймі з рахунком 131:129.

Лень провів на паркеті проти своєї колишньої команди 13 хвилин 47 секунд, за які набрав 10 очок і зробив 4 підбирання.

Огляд матчу

Нагадаємо, в січні "Торонто", який підписав Леня в міжсезоння на річний мінімальний контракт, припинив з ним співпрацю. Вже через кілька днів українець став баскетболістом "Вашингтона".

Лень проводить свій восьмий сезон у НБА і встиг також пограти за "Фінікс", "Атланту" і "Сакраменто".

Раніше повідомлялося про те, що кидок українця Леня увійшов до топ-10 моментів дня в НБА.