Українець Яремчук відзначився гольовою передачею за "Бенфіку" у Лізі чемпіонів

Українець Яремчук відзначився гольовою передачею за Яремчук розпочав поєдинок у запасі © twitter.com/SLBenfica
Футболіст допоміг своїй команді пройти далі.

Український форвард "Бенфіки" Роман Яремчук віддав гольову передачу у матчі з "Мідтьюлландом" (3:1) у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

Він вийшов на заміну одразу після перерви, а на 88-й хвилині допоміг Діогу Гонсалвешу встановити остаточний рахунок у матчі.

Це перша результативна дія Яремчука у новому сезоні. Він зіграв 3-й матч, у всіх виходив на зміну. У раунді плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів "Бенфіка" зустрінеться із київським "Динамо".

Нагадаємо, Роман Яремчук перейшов до "Бенфіки" з бельгійського "Гента" після завершення Євро-2020. Минулого сезону чемпіонату Португалії 26-річний футболіст провів 23 матчі, забив 6 голів та віддав 3 передачі.

Раніше повідомлялося про те, що українець Зінченко відзначився гольовою передачею у дебютному матчі за "Арсенал" в АПЛ.