Україна забила п'ять голів Вірменії у Лізі націй

Відео
Україна забила п'ять голів Вірменії у Лізі націй Україна не залишила жодних шансів Вірменії © УАФ
Українські футболісти легко перемогли на виїзді.

У суботу, 24 вересня, у Єревані на Республіканському стадіоні збірна України провела передостанній матч Ліги націй проти Вірменії.

Петраков повністю змінив стартовий склад порівняно з протистоянням із Шотландією (0:3), а в основі національної команди в Єревані вийшли 11 нових гравців.

Навіть резервним складом наша команда не зазнала проблем у столиці Вірменії, розгромивши суперника з рахунком 5:0.

У першому таймі Тимчик влучним ударом замкнув класну комбінацію Циганков та Зубкова, а у другому таймі голами відзначилися Зубков, Довбик (дубль) та Ігнатенко, який забив свій перший гол за збірну.

Вірменія – Україна – 0:5

Голи: Тимчик, 22, Зубков, 57, Довбик, 69, 84, Ігнатенко, 81.

Вірменія: Юрченко, Маргарян (Монрой, 75), Чалишир, Мкоян (Восканян, 76), Амбарцумян, Дашян, Байрамян, Григорян, Бічахчян (Арутюнян, 46), Селараян (Серобян, 82), Барсегян (Шагоян, 63).

Україна: Лунін, Забарний, Кривцов (Матвієнко, 76), Качараба, Тимчик, Сидорчук (Піхальонок, 46), Ігнатенко, Миколенко, Зубков (Мудрик, 72), Яремчук (Довбик, 67), Циганков (Ярмоленко, 66).

27 вересня Україна в останньому матчі Ліги націй у Польщі зіграє проти Шотландії, а переможець протистояння займе перше місце у групі та вийде до елітного дивізіону турніру.

Раніше повідомлялося про те, що збірна України розгромно програла Шотландії у Лізі націй.