Україна виграла медальний залік чемпіонату світу з парабіатлону

Україна виграла медальний залік чемпіонату світу з парабіатлону Змагання завершилися у Швеції © Спорт 24
Українським паралімпійцям не було рівних на турнірі.

Збірна України стала найкращою командою на чемпіонаті світу з парабіатлону-2023 у шведському Естерсунді.

Українці виграли медальний залік, завоювавши 15 нагород – 5 золотих, 5 срібних та 5 бронзових та обійшовши команди Канади та Німеччини.

Триразовим чемпіоном світу у складі збірної України став відомий паралімпієць Олександр Казік.

Топ-5 медального заліку ЧС з парабіатлону:

1. Україна – 5+5+5 (15)

2. Канада – 5+2+2 (9)

3. Німеччина – 4+6+5 (15)

4. США – 4+2+0 (6)

5. Швеція – 0+1+1 (2)

Зазначимо, що паралімпійський біатлон – різновид біатлону для інвалідів. На ЧС-2023 турнір складався з двох дисциплін – біатлон та лижні гонки.

Раніше повідомлялося про те, що паралімпійська збірна України виграла чемпіонат світу з футболу.