Україна виграла медальний залік чемпіонату світу з літнього біатлону

Україна виграла медальний залік чемпіонату світу з літнього біатлону © НОК України
Українці провели вдалий турнір.

Збірна України виграла медальний залік на чемпіонаті світу з літнього біатлону-2024, який пройшов в Естонії.

Україна за весь турнір здобула 6 нагород (3 золота, 2 срібла та 1 бронзу), випередивши збірні Чехії 8 медалей (3+1+4) та Болгарії 4 (3+1+0).

У чоловіків Віталій Мандзин став дворазовим чемпіоном світу серед юніорів, Дмитро Підручний завоював золото у суперспринті, а Артем Тищенко взяв срібло.

У жінок Вікторія Хвостенко стала срібною медалісткою серед юніорок у спринті, а Олена Городна виграла бронзу.

Літній біатлон - різновид біатлону, в якій лижна гонка замінена на гонку на лижеролерах. Перший чемпіонат світу з літнього біатлону відбувся у 1996 році в Хохфільцені (Австрія).

Нагадаємо, для України сезон 2023/24 Кубка світу з біатлону став другим поспіль, який вона завершила без медалей.

Раніше повідомлялося, що український біатлоніст отримав тривалу дискваліфікацію за допінг.