Зі світовими рекордами: Україна виграла чотири золота в сьомий день Паралімпіади-2024 © paralympic.org.ua
Українці знову вибороли найвищі нагороди Ігор.

Україна виграла чотири золота в сьомий день на Паралімпійських іграх-2024 у Парижі.

Український плавець Ярослав Денисенко виграв золото у плаванні на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі S12, випередивши на останніх метрах запливу ще одного українця Максима Вераксу.

32-річний Денисенко вперше в кар'єрі став паралімпійським чемпіоном, а 40-річний Веракса є восьмиразовим чемпіоном Ігор та чинним автором світового та паралімпійського рекордів у цій дисципліні.

Зазначимо, що також на цій дистанції та в цьому класі ще одну медаль Україні принесла Анна Стеценко, яка здобула срібло.

Ще в плаванні українець Андрій Трусов переміг на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S7, встановивши світовий рекорд, а третє золото дня Україні в естафеті 4х100 метрів вільним стилем у міксті принесли Марина Піддубна (S11), Олексій Вірченко (S13), Ярослав Денисенко (S12), та Анна Стеценко (S12).

Наприкінці змагального дня ще одне золото зі світовим рекордом виборола Анастасія Москаленко, яка виграла змагання у штовханні ядра (клас F32).

Збірна України має в активі вже 52 медалі - 13 золотих, 18 срібних і 21 бронзову.

Раніше повідомлялося, що українська легкоатлетка з рекордом Європи виграла медаль Паралімпіади-2024.