Україна виборола шість медалей у дев'ятий день літньої Паралімпіади-2024

Україна виборола шість медалей у дев'ятий день літньої Паралімпіади-2024 © paralympic.org.ua
Українці продовжують вигравати нагороди.

У дев'ятий день літньої Паралімпіади-2024 у Парижі українські параатлети вибороли шість медалей.

Єдиним українським паралімпійським чемпіоном дня став Єгор Дементьєв, який виграв золото у груповій шосейній гонці для велосипедистів у класі C4-5 на дистанції 14,2 кілометри.

Дві срібні медалі здобули легкоатлетка Людмила Даниліна у бігу на 1500 метрів, а також плавці Денис Остапченко на дистанції 50 метрів вільним стилем та Данило Чуфаров на стометрівці батерфляєм.

А бронзові нагороди виграли гравець з настільного тенісу Максим Ніколенко та фехтувальниця Олена Федота-Ісаєва.

Українська збірна посідає восьме місце у медальному заліку, маючи 67 нагород: 16 золотих, 23 срібних та 28 бронзових.

Раніше стало відомо, як росіяни провокують українців на Паралімпіаді-2024.