Україна увійшла до топ-10 двох естафет на Кубку світу з біатлону в Італії

Україна увійшла до топ-10 двох естафет на Кубку світу з біатлону в Італії Дмитро Підручний © Оксана Гаранец
Українці виступили в Антгольці.

У суботу, 20 січня, відбулися дві естафети у рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону в Антгольці (Італія).

В одиночній змішаній естафеті Україну представляли Артем Тищенко та Христина Дмитренко, які використали шість додаткових патронів та посіли десяте місце.

Перемогу здобула збірна Німеччини, а до топ-3 увійшли Норвегія та Австрія.

1. Німеччина – 38.58,0 (0+1)

2. Норвегія – +11,2 (0+8)

3. Австрія – +28,3 (0+4)...

10. Україна – +1.09,9 (0+6)

Другою гонкою дня стала змішана естафета, в якій Україну представляли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Денис Насико та Дмитро Підручний. Українці на дистанції перебували на 7-9 місцях і врешті-решт стали дев'ятими.

Перемогу відсвяткувала збірна Норвегії.

1. Норвегія – 1.04.36,3 (0+8)

2. Італія – +22,3 (0+5)

3. Швеція – +1.07,8 (0+9)...

9. Україна – +3.19,7 (0+12)

Нагадаємо, що минулого сезону збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей.

Раніше повідомлялося про те, що українець Прима потрапив у топ-10 індивідуальної гонки на етапі Кубка світу з біатлону.